KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13464143
nr 1346 4143
Oidentifierad konstnär. Signerad INGA, Hus. Olja på duk, 66x70 cm
Utrop:
500 kr
måndag 7 september 2020
kl 18:49:12
Lis Husberg (f. 1920)